Ondrášovi společníci

  Turistická chata Skalka

  Turistická chata Skalka slouží k ubytování a občerstvení. Zároveň je zde možnost pořádání celé řady akcí, jako školy v přírodě, lyžařské vácviky, firemní školení, večírky, svatby a jiné rodinné oslavy a v neposlední řadě rodinné dovolené. Toto vše v létní či zimní sezóně.
  K ubytování slouží 12 pokojů se sociálním zařízením společným na chodbě. Pro náročnější hosty je připraven čtyřlůžkový apartmán (dva dvoulůžkové pokoje) s vlastní koupelnou, WC a televizí. Celkový počet lůžek je 55.
  K občerstvení jsou připraveny prostory restaurace s krbem, v létě venkovní terasa a pro ubytované hosty oddělená jídelna.
  Našim hostům je k dispozici společenská místnost s televizí, stolním tenisem. V prostorách chaty je k dispozici WI-FI připojení k internetu poskytované našim hostům bezplatně.
  Při platbě ubytování je možné využít slevu EUROBEDS. 
  Veškeré prostory chaty jsou nekuřácké.
  Pro lyžaře, snowboardisty či cyklisty je připravena místnost pro bezplatné uložení vašich sportovních potřeb.
  V letním období je okolí chaty vybaveno dřevěnými hračkami pro děti a hřištěm.

  Hotel Grůň, Mosty u Jablunkova

   Hotel Grůň Mosty u Jablunkova se nachází v Těšínských Beskydech na úpatí vrchu Gruň ve výšce 550 metrů nad mořem. 

  Ubytování je připraveno ve 20 dvoulůžkových a v 1 třílůžkovém pokoji. Pro imobilní občany je zde
  1 dvoulůžkový pokoj a k dispozici hotelový výtah. 2 apartmány s uzavřenými ložnicemi, kuchyňskou linkou a sedací soupravou mají možnost přistýlek.
  Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize, lednice a připojení k internetu.
   
  Restaurace nabízí 180 míst u stolů a 5 míst u barového pultu. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti 
  masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně.
   O Vaši pohodu se budou starat kuchaři, kteří pro Vás celoročně připravují místní speciality –bramborové placky, halušky, 
  ale minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák).

  Horský hotel Ondráš

   Horský hotel ONDRÁŠ se nachází v Komorní Lhotce přímo na vrcholu hory Godula (738 m. n. m.).

  Dvou až třílůžkové pokoje s možností přistýlky Kulečník, billiard, šipky a herna na stolní tenis. Venku hřiště na odbíjenou, kuželky, bazén a děti zde mají svůj koutek s kolotoči a houpačkami Hotel je vhodný pro pořádání rodinných oslav, školení, škol v přírodě, lyžařských kurzů a jiných společenských akcí. Má k dispozici sál s kapacitou 55 posluchačů a menší učebnou o kapacitě 20 míst. K dispozici neplacené parkoviště. Pobyt je možný se psem.

  Ideální místo pro rodinnou rekreaci v každém ročním období. Klidné horské prostředí je jako stvořené pro odpočinek a láká v každé roční době k vycházkám do kouzelné přirody, v zimních měsících k lyžování s možností využití vleku a sáňkování. Je ideálním východiskem pro milovníky letní i lyžařské turistiky.